Sağlıklı Bir Yaşam İçin

Hakkımızda

İnsanoğlu binlerce yıldır sağlıklı yaşamak için çözümler arıyor.
Asırlardır devam eden bu arayışın sonucunda doğal ve benzersiz birçok formül günümüze kadar aktarılabildi.
Asitane olarak bu asırlık formülleri araştırıyor, geliştiriyor ve geleneksel formüllerimizin devam etmesi için çalışıyoruz.

MİSYON

Tiryaki İlaç, Yaptığı inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanımlmasına özen gösterirken, güçlü AR-GE merkezi sayesinde "Kozmetik, Dermokozmetik, Kişisel Bakım" odaklı tüketici ürünleri alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri göstermektedir.

Doğal Asitane

GELENEKSEL FORMÜLLER
Sağlıklı Bir Yaşam İçin
Yaşam Kalitenizi Arttırır !

VİZYON

Tiryaki İlaç, ilke olarak kusursuz müşteri memnuniyetini esas almakta ve yenilikçi, adil, pozitif, müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışına sahiptir. Günümüzde son teknoloji ile üretilen ürünler, aynı ilke çerçevesinde 7'den 70'e herkesin beğenisine sunmayı hedeflemektedir.

Hikayemiz

İnsanoğlu binlerce yıldır sağlıklı yaşamak için çözümler arıyor. Asırlardır devam eden bu arayışın sonucunda doğal ve benzersiz birçok formül günümüze kadar aktarılabildi. Asitane olarak bu asırlık formülleri araştırıyor, geliştiriyor ve geleneksel formüllerimizin devam etmesi için çalışıyoruz.

TİRYAKİ İLAÇ DAĞITIM VE MED.TIBBİ ÜR. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ, 2001 yılında kurulmuş olup, 2011 yılından bu yana aktif olarak faaliyet göstermektedir.
Türkiye’nin önde gelen sanayi şirketleri arasında yerini koruyan Tiryaki İlaç Asya, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinin önde gelen firmaları için “Kontratlı Üretim, Tedarik ve Pazarlama” yapmaktadır.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Continue Shopping
X